TEMATİK AİLE EĞLENCE MERKEZLERİTicari hayatına 1994 yılında başlayan Meridyen Spor Ltd. faaliyetine dünyanın en iyi bowling üreticilerinden biri olan QAMF Bowling’in Türkiye Yetkili Distribütörü olarak devam etmektedir. Meridyen Spor yaklaşık 170 salonda toplamda 1000’e yakın QubicaAMF Bowling hatları kurmuştur.

Evrensel Spor Merkezleri Ltd.Şti. adına ise kendi bünyemizde yurtdışında iki ,Türkiye çapında ise işlettiğimiz dokuz aile eğlence merkezlerinde hem sattığımız ürünlerin kalite açısından kontrol etme, hem de ülkemizde en çok ciro yapan oyunları seçip , müşterilerimize sunmak firsatı yakalamaktayız.

Özellikle son yıllarda dünyada ve ülkemizde gelişen “ Tematik Aile Eğlence Parkları “ trendine paralel çalışmalarımıza bu yönde yol vererek 2011 yılında Meridyen Oyun Makinaları Paz. Tic. Ltd. Şti’yi kurduk. Meridyen Games olarak başlıca faaliyet alanlarımız iç ve dış mekan eğlence konseptlerinin oluşturulmasına yönelik teknik ve ticari danışmanlık, oyun makinalarının seçimi, eğlence merkezleri için master plan oluşturulması, oyun makinalarının yerleşimi ve kurulumu, operasyon ekibine ilgili tüm eğitimlerin verilmesi, işletim danışmanlığı ve servis, bakım-onarım hizmetleridir.

Dünyanın en iyi, en kaliteli ve yüksek kazanç sağlayan ürünleri seçerek sizlere sunuyor ve projelerin uzun vadede yatırımcılar ve işletmeciler için karlı ve sürdürülebilir olması yönünde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Meridyen Games olarak işletmeci olarak faaliyet gösterdiğimiz, kapılarını Aralık 2012’de açacak olan Azerbaycan’ın ilk ve en büyük aile eğlence merkezi “Megafun Aile Eğlence Merkezi”ne 2011 yılından itibaren teknik ve ticari danışmanlık, oyun yerleşimleri ve kurulumu, işletme danışmanlığı, personel eğitimleri, gerekli bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Megafun Aile Eğlence Merkezi bünyesinde en son teknolojiye sahip farklı yaş gruplarına hitap eden çeşitli jetonlu oyun makinaları, 4D ve 5D sinemalar, gerçek Nascar yarış arabalarının kullanıldığı yarış simülatörleri, Bakü’nün en büyük gerçek buz pateni pisti, 14 hatlı bowling ve küçük çocukların da oynayabileceği 2 hatlı mini bowling, çarpışan arabalar, laser oyun simülatörleri, korku tüneli vbz özelliklerde 215 adet oyun ve eğlencesi ünitesi yer almaktadır.

Meridyen Games olarak yatırımınızın her aşamasında sektördeki bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

E-NEWSLETTER
Subscribe to be notified of developments concerning us.
Meridyen Parts